This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkty reputacji- można to naprawić?
Jestem tego samego zdania żeby nie było tej reputacji, ponieważ jest to zbędne.
Odpowiedz
To niech narzekają. Jak zostaną, to ja będę narzekać no i co? Nie widzę problemu w tym, że Admin kieruje forum wedle swojego uznania, bo to przecież on zdecyduje o losie tych punktów.
Moim zdaniem nie każdy dorósł do "plusików", przez co nie znaczą one absolutnie nic. Bo jeden dostanie za pomoc, drugi za dowcip, a inny za czyjąś sympatię. Przychodzi nowa osoba, widzi te trzy osoby z tą samą reputacją - jaką one informację jej przekazują?
Odpowiedz
To może zrobić trzy rodzaje punktóe , jak w grach rpg (czerwone, żółte i niebieskie) Smile. niebieski za pomoc, żółty za dowcip, czerwony ot tak..
Odpowiedz
Resetuje się dość szybko tylko dlatego ,że jak na razie mało się tu dzieje,ale jeśli strona się rozkręci to wydaje mi się ,że będzie się na tym cięła,wydaje mi się ,że jednak lepiej by było popracować troszkę nad tym,określić dokładnie co i jak.
Odpowiedz
@adell what is that picture?? Co ty masz za avatar??
Odpowiedz
A co zły?Mnie się podobaSmileTo moja córuś SmileTo juz stare zdjęcieSmile
Odpowiedz
Tak myślałam, że to Twoja córka. Podobna do Ciebie Smile
Odpowiedz
a czemu pod swoja córke się poszywasz, co?
Odpowiedz
O widzę ,że też jeszcze nie śpiszSmile @dont forget me
Nie taka podobna dużo ładniejsza,ma piękne włosy Smile Nigdy takich nie miałamSmile

@manam bo ma sympatyczniejszy wyglądSmile
A tak prawdę powiedziawszy ,bardzo podoba mi się to zdjęcie,no i jest takie odmładzająceSmile
Odpowiedz
Mnie też się spodobały jej włoski. Śliczne Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości