This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkty reputacji- można to naprawić?
Chodzi o to czy dałoby sie zrobić, żeby podczas dodawania punktoe reputacji ładowały się one jak na oryginalnym Pytamy? Tzn. bez odświeżania całego ekranu, a tylko samych punktów.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to sama jestem zdezorientowana tymi punktami. Nie wiem, czy mam je traktować jak punkty reputacji czy jak plusiki z pytamy.pl. Większość osób jak widzę, traktuje je jak plusiki, ale punkty reputacji to jednak nie to samo i powinny być przyznawane tylko wyjątkowo. Na niektórych forach jest tak, że tylko administracja może je przyznawać.
Odpowiedz
Jak mi podejdzie czyjas odpowiedz to mu daje te punkty .Nie oszczedzam . chyba jest ich tylko kilka na dzien , wiec i tak sa bardziej prestiżowe niz na Pytamy.
A czemu zmieniła nick? Beabawarka jest zacny .
Odpowiedz
Zwykle większość się myli, nie inaczej jest teraz. Punty reputacji nigdy nie były i nie będą plusikami.
Odpowiedz
VB - ale w tej chwili, to chyba nie są ani jednym, ani drugim i dobrze by było, gdyby ktoś to jakoś sprecyzował.
Odpowiedz
@**** (co ja piszę, nie ma mowy, żebym się tak zwracał):
Najlepiej byłoby je całkiem wyłączyć, jeśli są bezużyteczne (no cóż, wlepiane za byle co przestają być miara czegokolwiek).
Odpowiedz
one są spoko. Tylko żeby cała strona nie resetowala się od przyznawania ich.
Odpowiedz
Tak dodanie tutaj reputacji niepotrzebne jest aż tak kłopotliwe,nad tym bym popracowała

Lub tak jak pisze noni zlikwidować zupełnie.
Odpowiedz
@up . Nie jest to wielki problem , ale wygląda badziewnie. Nieprofesjonalnie badziewnie.
Jesli Wam sie nudzi to mozecie z tym zawalczyc i udoskonalic przy okazji Wasze umiejętnosci Smile.
Odpowiedz
Po co te plusy? W ogóle bym je wypierdzieliła...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości