Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy szybko przywiązujecie się do ludzi?
zazwyczaj na pierwszy rzut oka wiem czy sie z kimś dogadam czy nie. Potrafie sie przywiazac emocjonalnie - ale zarowno odizolowac tak szybko jak sie przywiazalam jak mi ktoś podpadnie konkretnie. O pierdoły sie nie gniewam. Big Grin
Odpowiedz
Bardzo szybko ,a wszelkie rozstania są dla mnie bardzo bolesne .

Odpowiedz
raczej nie przywiązuje się do ludzi obcych, nowych... co innego rodzina dalsza czy bliższa
Odpowiedz
Ja się przywiązuję a potem odpycham ich od siebie. Nie wiem dlaczego, nie ogarniam.
Odpowiedz
Możliwe ,że boisz się ,że Cię zranią manam.
Odpowiedz
Nie, nie przywiązuję się szybko, wiele czasu musi upłynąć, ale i tak w pełni nie można tego nazwać przywiązaniem
Odpowiedz
Nie. Jestem bardzo zdystansowana. Sama sobie wybieram znajomych. I to czy kogoś polubię/przywiąże się,musi być moją decyzją. W razie dłuższego konfliktu,czy braku porozumienia,żegnam się bez skrupułów.
Odpowiedz
(12-30-2012, 10:42 AM)nusienka1991 napisał(a): Bo ja zauważyłam u siebie, że strasznie szybko się przywiązuję, co niesie za sobą pewne problemy... I nie wiem sama czy mam tak słaby charakter, że uzależniam się od ludzi, czy kwalifikować to jako wadę, czy z tym walczyć...
A jeśli walczyć to w jaki sposób?

Ma to swoje plusy i minusy. Zależy na kogo się trafi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości