This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy szybko przywiązujecie się do ludzi?
zazwyczaj na pierwszy rzut oka wiem czy sie z kimś dogadam czy nie. Potrafie sie przywiazac emocjonalnie - ale zarowno odizolowac tak szybko jak sie przywiazalam jak mi ktoś podpadnie konkretnie. O pierdoły sie nie gniewam. Big Grin
Odpowiedz
Bardzo szybko ,a wszelkie rozstania są dla mnie bardzo bolesne .

Odpowiedz
raczej nie przywiązuje się do ludzi obcych, nowych... co innego rodzina dalsza czy bliższa
Odpowiedz
Ja się przywiązuję a potem odpycham ich od siebie. Nie wiem dlaczego, nie ogarniam.
Odpowiedz
Możliwe ,że boisz się ,że Cię zranią manam.
Odpowiedz
Nie, nie przywiązuję się szybko, wiele czasu musi upłynąć, ale i tak w pełni nie można tego nazwać przywiązaniem
Odpowiedz
Nie. Jestem bardzo zdystansowana. Sama sobie wybieram znajomych. I to czy kogoś polubię/przywiąże się,musi być moją decyzją. W razie dłuższego konfliktu,czy braku porozumienia,żegnam się bez skrupułów.
Odpowiedz
(12-30-2012, 10:42 AM)nusienka1991 napisał(a): Bo ja zauważyłam u siebie, że strasznie szybko się przywiązuję, co niesie za sobą pewne problemy... I nie wiem sama czy mam tak słaby charakter, że uzależniam się od ludzi, czy kwalifikować to jako wadę, czy z tym walczyć...
A jeśli walczyć to w jaki sposób?

Ma to swoje plusy i minusy. Zależy na kogo się trafi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości