This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powiecie na rozpisanie konkursu na hasło naszego forum?
Może już ktoś coś takiego zaproponował a ja to przeoczyłam.. (jeśli tak jest to proszę o usunięcie mojego wątku)
Odpowiedz
Niezły pomysł, chyba jeszcze się nie pojawił. Ja się wymyślania nie podejmę, a przynajmniej ni teraz. Mam pustkę w głowie.
Odpowiedz
Może być jakiś banał.. w stylu "kto pyta nie błądzi"Wink
"Nie py­taj o drogę, lecz o jej kierunek."
"...i pa­miętaj: za­dając py­tanie, ry­zyku­jesz odpowiedź."

Albo antyhasło..
"Na za­dane przez siebie py­tania, naj­lep­szych od­po­wie­dzi udziela­my so­bie sami." Wink
Odpowiedz
Pierwsze jest, wg mnie, zbyt moralizujace, a trzecie za długie. Drugie jest niezłe, ale wyrzuciłbym "...i pamiętaj:".
Odpowiedz
Czekamy na dalsze propozycje..(kto wygra dostanie wszystkie kody...hahaWink
Odpowiedz
"Pamietaj : zadając pytanie, ryzykujesz odpowiedź... " jest dobre ;P. Na luzie , bez moralizatorstwa.
Odpowiedz
DziękujęSmile Ale podajcie jeszcze inne typy..
Odpowiedz
Mi też najbardziej spodobało się: "...i pa­miętaj: za­dając py­tanie, ry­zyku­jesz odpowiedź." ale bez tego "...i pamiętaj". Aczkolwiek w sieci jest to dosyć znane hasło:
http://demotywatory.pl/1274799/Zadajac-pytanie

Moja propozycja:
"Pytaj śmiało, Twój problem = nasz problem."
Odpowiedz
Wszystkie moje propozycje ściągnęłam z neta..ale pomyślę jeszcze nad czymś autorskimWink
Odpowiedz
"kto pyta, nie błądzi" jest przysłowiem, co nie przeszkodziło mu być hasłem pewnego serwisu Tongue
"Zadając pytanie, ryzykujesz odpowiedź" na razie dla mnie wygrywa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości