This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakich pytań nie zadawać by nie zostać posądzonym o trolling? :)
Zarejestrowałem się i aż się boję zadać pytanie bo administrator ma całą władze:/ Ale jednak postanowiłem się przełamać

Czy będą Jakieś upomnienia za nieodpowiednie pytania czy od razu ban? Jeżeli dostanie się bana to można będzie później tego użytkownika od banować? Rozdawane bany będą określone czasowo czy dożywotnie?

To pytanie niech posłuży do zapoznania się z regułami jakie tu są.
Odpowiedz
10 ostrzeżeń to się równa blokadą konta, nie musisz się mnie bać, ale wyjątkowych troli banuje od razu Smile
Ubuntu - Linux for humans beings
Odpowiedz
@up
Pojawi się coś na kształt regulaminu?
Odpowiedz
Tongue 
A ja bardzo chciałabym poznać tego admina i zaznaczam że nie boję się

(12-30-2012, 11:14 AM)Admin napisał(a): 10 ostrzeżeń to się równa blokadą konta, nie musisz się mnie bać, ale wyjątkowych troli banuje od razu Smile

Nie wiem czy się cofam ale nie wiem jak uruchomić te emotki
Odpowiedz
Emotki robią się same, albo kliknij na podgląd.
Odpowiedz
Tongue 
Trzeba trochę wprawy nabrać aby swobodnie poruszać się tutaj.

czas poćwiczyć
Odpowiedz
Ja też tu jestem nowa, wczoraj się zarejestrowałam, i na razie wiem tyle co ty..
Odpowiedz
Dziewczęta z czasem ogarniecie Wink
Odpowiedz
(12-31-2012, 09:42 AM)nusienka1991 napisał(a): Dziewczęta z czasem ogarniecie Wink

A mi już się udało Smile
Trzeba trochę pokombinować, i się uda! Smile
Odpowiedz
I dalej kombinuje z tymi emotkami i nie kumam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości