This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdyby kobieta zaatakowała cię pięściami?
Miałem taką sytuacje zaobserwować jak to kobieta w ciąży atakowała pięściami kobietę, która nie była w ciąży nie wiem, o co się kłóciły, ale wyglądało to dość poważnie...

W mojej głowie zrodziło się następujące pytanie. Trafiają się różne sytuacje w życiu różni ludzie wiec mam prawo się zapytać co w takiej sytuacji, gdyby się taka przydarzyła tobie jako kobiecie lub jako mężczyźnie, jeśli kobieta w ciąży zaatakowała, by cię pięściami, choć, by za to, że wolno kupowałeś bilet w kasie o byle co się pytałeś kasjerki, podczas gdy jej się spieszyło zwróciła ci uwagę, a ty jej, że mogła wcześniej po bilet przyjść, w tym momencie, by cię zaatakowała co byś zrobił/a widząc, że ona jest ciężarna?

Można w tej sytuacji jakoś się obronić? Czy wypada się bronić? Niektóre kobiety dużo ważą i ciosy w twarz naprawdę mogą być potężne...
Odpowiedz
Starałbym się ją unieruchomić. Jestem za stosowaniem szeroko pojętej obrony własnej wobec takich kobieto podobnych stworów, lecz w tym wypadku nie warto narażać dziecka, które nie wybrało sobie takiej matki.
Odpowiedz
złapa lbym ją za ręce w nadgarstu i skłonił do skłonu, czy jakoś tak.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości