Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdyby kobieta zaatakowała cię pięściami?
Miałem taką sytuacje zaobserwować jak to kobieta w ciąży atakowała pięściami kobietę, która nie była w ciąży nie wiem, o co się kłóciły, ale wyglądało to dość poważnie...

W mojej głowie zrodziło się następujące pytanie. Trafiają się różne sytuacje w życiu różni ludzie wiec mam prawo się zapytać co w takiej sytuacji, gdyby się taka przydarzyła tobie jako kobiecie lub jako mężczyźnie, jeśli kobieta w ciąży zaatakowała, by cię pięściami, choć, by za to, że wolno kupowałeś bilet w kasie o byle co się pytałeś kasjerki, podczas gdy jej się spieszyło zwróciła ci uwagę, a ty jej, że mogła wcześniej po bilet przyjść, w tym momencie, by cię zaatakowała co byś zrobił/a widząc, że ona jest ciężarna?

Można w tej sytuacji jakoś się obronić? Czy wypada się bronić? Niektóre kobiety dużo ważą i ciosy w twarz naprawdę mogą być potężne...
Odpowiedz
Starałbym się ją unieruchomić. Jestem za stosowaniem szeroko pojętej obrony własnej wobec takich kobieto podobnych stworów, lecz w tym wypadku nie warto narażać dziecka, które nie wybrało sobie takiej matki.
Odpowiedz
złapa lbym ją za ręce w nadgarstu i skłonił do skłonu, czy jakoś tak.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości