This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Last Minute do tańca - jaki jest Twój typ tancerza?
Ankieta jest zamknięta.
Sobiesam - odwalić solówkę
20.00%
1 20.00%
Typ kliniczny
0%
0 0%
Zupełne nic
0%
0 0%
Żyrafa w dekolt
20.00%
1 20.00%
Jest Pan tam?
0%
0 0%
Niepozorny obmacywacz!
20.00%
1 20.00%
Wyślizgiwacz!
0%
0 0%
Czlowiek niemożliwość - atak nosorożca!
0%
0 0%
nie tanczę Tongue
20.00%
1 20.00%
Tańczę sama Tongue
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Last Minute do tańca - jaki jest Twój typ tancerza?
Ty się ciesz że Cię od tyłu nie podszedł hahaha Smile
Odpowiedz
Nie chcę uchodzić za rasistkę ale takie są u nas stereotypy i niestety sporo w nich racji, że białe dziewczyny zadające się z ciemnoskórymi nie mają za wiele w głowie... Oczywiście są wyjątki, ale większość takich facetów wywodzi się z kultury, w której nie szanuje się kobiet.
Dodatkowo mi osobiście taki typ urody wyjątkowo się nie podoba, a przecież nie idę na dyskotekę aby się poświęcać w imię obalania stereotypów, tylko aby się dobrze bawić Tongue
Natomiast co do mojego faceta, to on tam już dobrze wie o kogo powinien czy nie powinien być zazdrosny Tongue Zresztą nie jest specjalnym zazdrośnikiem.
Odpowiedz
To chwała mu Big Grin
Odpowiedz
(04-27-2013, 11:17 PM)pannaBe napisał(a): Leszcz w życiu bym Cię o to nie podejrzewała..
I dobrze Wink Wziąłbym Cię z zaskoczenia na parkiecie ;-)

A Ty w ogóle umiesz tańczyć Be? Nie podejrzewałbym Cię w życiu Wink

(04-29-2013, 06:15 AM)tea+milk napisał(a): Dodatkowo mi osobiście taki typ urody wyjątkowo się nie podoba
Odetchnąłem z ulgą Wink
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
@PannaBe - kobieto lepiej uważaj - @Le-szcz taki niepozorny a rączki-wędrowniczki pracują ha ha ha Big Grin

@Leszcz każdy potrafi tańczyć tylko nie u wszystkich daje to zamierzony efekt Tongue ha ha ha

Jak ja to mówię: "Kto patrzy niech się wstydzi." Blush
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości