Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Last Minute do tańca - jaki jest Twój typ tancerza?
Ankieta jest zamknięta.
Sobiesam - odwalić solówkę
20.00%
1 20.00%
Typ kliniczny
0%
0 0%
Zupełne nic
0%
0 0%
Żyrafa w dekolt
20.00%
1 20.00%
Jest Pan tam?
0%
0 0%
Niepozorny obmacywacz!
20.00%
1 20.00%
Wyślizgiwacz!
0%
0 0%
Czlowiek niemożliwość - atak nosorożca!
0%
0 0%
nie tanczę Tongue
20.00%
1 20.00%
Tańczę sama Tongue
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Last Minute do tańca - jaki jest Twój typ tancerza?
Ty się ciesz że Cię od tyłu nie podszedł hahaha Smile
Odpowiedz
Nie chcę uchodzić za rasistkę ale takie są u nas stereotypy i niestety sporo w nich racji, że białe dziewczyny zadające się z ciemnoskórymi nie mają za wiele w głowie... Oczywiście są wyjątki, ale większość takich facetów wywodzi się z kultury, w której nie szanuje się kobiet.
Dodatkowo mi osobiście taki typ urody wyjątkowo się nie podoba, a przecież nie idę na dyskotekę aby się poświęcać w imię obalania stereotypów, tylko aby się dobrze bawić Tongue
Natomiast co do mojego faceta, to on tam już dobrze wie o kogo powinien czy nie powinien być zazdrosny Tongue Zresztą nie jest specjalnym zazdrośnikiem.
Odpowiedz
To chwała mu Big Grin
Odpowiedz
(04-27-2013, 11:17 PM)pannaBe napisał(a): Leszcz w życiu bym Cię o to nie podejrzewała..
I dobrze Wink Wziąłbym Cię z zaskoczenia na parkiecie ;-)

A Ty w ogóle umiesz tańczyć Be? Nie podejrzewałbym Cię w życiu Wink

(04-29-2013, 06:15 AM)tea+milk napisał(a): Dodatkowo mi osobiście taki typ urody wyjątkowo się nie podoba
Odetchnąłem z ulgą Wink
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
@PannaBe - kobieto lepiej uważaj - @Le-szcz taki niepozorny a rączki-wędrowniczki pracują ha ha ha Big Grin

@Leszcz każdy potrafi tańczyć tylko nie u wszystkich daje to zamierzony efekt Tongue ha ha ha

Jak ja to mówię: "Kto patrzy niech się wstydzi." Blush
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości