Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam e-booka
Poszukuję książki Isaac Marion pt. "Ciepłe ciała" w wersji PDF lub innej elektronicznej. Szukałam na chomikuj ale wszędzie są tylko pousuwane pliki albo wersje niekompletne, ew. po angielsku. Udało mi się w końcu znaleźć całość ale są to skany, których nie da się przerobić na m-booka, a ja zwykle czytam książki na telefonie. Czy ktoś spotkał się może z inną wersją?

PS
Nie byłam pewna, w którym dziale zamieścić ten wątek, ale książki to w końcu dobra kulturalne, więc napisałam tutaj. Trochę dziwne, że mamy dział "Muzyka i film", a o książkach nic...
Odpowiedz
a masz chociaż te skany? prześlij link
Odpowiedz
W sumie zdążyłam już obejrzeć film i po nim trochę straciłam ochotę na czytanie Wink Skany w formie PDF mam na kompie. Można by je przepisać albo ew. zmienić na tekst za pomocą jakiegoś dobrego programu OCR np. ABBYY. Niestety program ten jest płatny a poza tym nie wiem czy by sobie na pewno dobrze poradził. Jak chcesz, to mogę Ci przesłać ale nie bardzo wiem po co Ci one...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości