This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam e-booka
Poszukuję książki Isaac Marion pt. "Ciepłe ciała" w wersji PDF lub innej elektronicznej. Szukałam na chomikuj ale wszędzie są tylko pousuwane pliki albo wersje niekompletne, ew. po angielsku. Udało mi się w końcu znaleźć całość ale są to skany, których nie da się przerobić na m-booka, a ja zwykle czytam książki na telefonie. Czy ktoś spotkał się może z inną wersją?

PS
Nie byłam pewna, w którym dziale zamieścić ten wątek, ale książki to w końcu dobra kulturalne, więc napisałam tutaj. Trochę dziwne, że mamy dział "Muzyka i film", a o książkach nic...
Odpowiedz
a masz chociaż te skany? prześlij link
Odpowiedz
W sumie zdążyłam już obejrzeć film i po nim trochę straciłam ochotę na czytanie Wink Skany w formie PDF mam na kompie. Można by je przepisać albo ew. zmienić na tekst za pomocą jakiegoś dobrego programu OCR np. ABBYY. Niestety program ten jest płatny a poza tym nie wiem czy by sobie na pewno dobrze poradził. Jak chcesz, to mogę Ci przesłać ale nie bardzo wiem po co Ci one...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości