This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O której godzinie wchodzicie?
ja wchodze zazwyczaj kolo 4, 5 popołudniu i zazwyczaj pustka :/
wiec kiedy wchodzicie (samej to tu nudno jest Sad ) ?
ja sie jakos dostosuje
znajdziesz mnie tu i tu
Odpowiedz
W godzinach popołudniowych, rzadziej w porannych.
Odpowiedz
Ja tu zaglądam 1-2 x dziennie i jak nie ma nowych wpisów ani sama nie mam żadnych pytań, to od razu wychodzę. A co do godzin, to bardzo różnie. Przypuszczam, że większość osób które w ogóle jeszcze tu zaglądają robi to w podobny sposób, bo też prawie nigdy nikogo nie spotykam, kiedy tu zajrzę.
Odpowiedz
zaglądam co jakiś czas - teraz mam sporo wolnego czasu Tongue
Odpowiedz
@fifka98
Zamień się ze mną! Smile Ja go mam za mało!
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
@up bardzo chętnie - proszę ode mnie wiaderko czasu skoro masz go za mało ha ha ha Tongue
[Obrazek: wiadro_czasu.jpg]
Odpowiedz
Fifka, i tak za darmo ten czas rozdajesz?? Przecież czas to pieniądz! Wink
Odpowiedz
@tea + milk - jakoś pieniądze się mnie nie trzymają ha ha ha Big Grin A zaszaleję sobie i rozdam - nie mam nic do stracenia ha ha ha w końcu szczęśliwi czasu nie liczą Tongue
Odpowiedz
Fifka jak rozdajesz czas to może i ja coś skorzystam, wiadro czasu mnie nie zadowala, ale z dwa kilo by się przydało, potrafisz zmaterializować czas ?? Huh
Odpowiedz
Ostatnio trochę zaniedbałam się i nie zaglądałam, ale sie poprawię i wpadać będę choć na chwilę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości