This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego utarło się....
bitex, chodzi mi że w top gear tak się śmiali bo "przeciętnemu" ludzikowi uruchomienie tej maszyny (nowej) zajęło... 20 minut. trzeba najpierw jakies duperele ustawiać w komputerze pokładowym więc się śmiali że auto dla informatyka Big Grin

vanila, dobrze niech ci będzie Wink chciałam ogólnie podyskutować o stereotypach nie musisz się od razu tak jeżyć i usztywniać, jak pamiętam na czacie byłeś bardziej wyluzowany Wink więc daj na luz, "tamten" vanila jest fajniejszy Wink
Odpowiedz
(12-31-2012, 01:36 PM)Admin napisał(a): auto dla informatyka ... nie znam informatyka który znał by się na autach ...
Wbrew pozorom informatyk ma więcej roboty przy nowoczesnych autach naszpikowanych elektroniką sterowaną komputerowo, jak mechanik, byle jaki błąd i komputer skutecznie unieruchamia auto
Odpowiedz
Ogolnie teraz BMW kojaży się z bogatszą , "wyrachowaną" społeczą.Z takimi co maja zawsze nosy do góry uniesione Smile. Czasy że BMW kojarzyło się z blacharami i dresami już minęły. Chyba że ktoś jezdzi starymi i podartymi typami BMW , to wtedy tak.
Odpowiedz
(12-31-2012, 01:29 PM)VanillaBear napisał(a): Bo jest często wybierane przez gangsterów i dresy. Po co drążyć?

A ja nie jestem ani gangsterem ani dresem, a właśnie takie autko posiadam. Słyszałam różne rzeczy na ten właśnie temat , jednak nigdy w ten sposób nie myślałam auto jak auto... i wiele normalnych ludzi ten właśnie samochód posiadaWink
Odpowiedz
Bohrze...
Czy ja powiedziałem coś sprzecznego z Twoim zdaniem? Nie.
Każdy samochód jest wybierany przez normalnych ludzi, ale BMW często również przez podludzi - w tym rzecz.
Odpowiedz
Nie oceniam ludzi po tym czym jeżdżą ,jakiej słuchają muzyki ,a nawet z kim się zadają ,dla mnie ważne jest co sobą reprezentują i jakimi są ludźmi.
A skąd się to wzięło ,prawdopodobnie z zawiści ,jak większość takich stwierdzeń .
Odpowiedz
(01-04-2013, 01:56 PM)adell napisał(a): prawdopodobnie z zawiści ,jak większość takich stwierdzeń .
Wg mnie nie wzięło się z zawiści. Jak patrzę na agresywnie jeżdżące osoby to są nimi w większości faceci. Jak patrzę na samochody to są nimi (moja opinia) najczęściej marki BMW.

Jak widzę "stare gruchoty" sprowadzone do polski to są to ... marki niemieckie bo to całkiem wytrzymałe samochody(m.in. BMW Wink )
A kto takimi samochodami szpanuje? Małolaci z wiejskich dyskotek i małolaci z miasta także Wink
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
Ja tam bmw lubię, nie kojarzy mi się z dresiarstwem, choć rzeczywiście czasem można spotkać tego typy osobników. Ale widzę, że chyba przesiedli się na golfy i audi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości