This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubicie wiewiórki ???

Ubuntu - Linux for humans beings
Odpowiedz
Co prawda nigdy nie jadłem, ale samo patrzenie na nie jest fajne.
Odpowiedz
Wiewiórki są mi obojętne. Z żadną nie miałam nigdy bezpośrednio do czynienia. Natomiast nie lubię reklam, nawet takich z wiewiórkami.
Odpowiedz
Są fajne, zwłaszcza te rude Smile
znajdziesz mnie tu i tu
Odpowiedz
(06-15-2013, 07:21 AM)znawczyni ludzi napisał(a): Są fajne, zwłaszcza te rude Smile

Jak można by nie lubić, nie podziwiać, nie uwielbiać tych harmonijnych stworzeń. Ostatnio, czyli w tym miesiącu, widziałem je w parku przy zamku w Janowcu nad Wisłą. Jedna z nich piekliła się na mnie, uznając, że za dużo mnie na ich terenie, gdy przemieszczałem się za nią pod jej drzewami, a przez gałęzie i listowie praktycznie nie byłoby ich widać, gdybym się nie przemieszczał, używając teleobiektywu.

https://plus.google.com/photos/114619500...3908994817
Odpowiedz
[Obrazek: 70464_ale-z-ciebie-gruba-wiewiora.jpg]
hahahaaha Big Grin
Odpowiedz
@up
proszę, ja prosty człowiek z prostym umysłem jestem, nie pisz do mnie używając tych wszystkich trudnych tez i innych hipotez
znajdziesz mnie tu i tu
Odpowiedz
Jasne
Odpowiedz
Przemiłe stworzonka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości