This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak wyczyscic kucyka
dzis przy sprzataniu zauwazylam ze rozowy kucyk mojej siostry( kauczuk/ plastik, nie jestem pewna) jest popisany niebieskim długopisem, jak to zmyc nie niszczac go przy okazji ?
znajdziesz mnie tu i tu
Odpowiedz
Zacznij może od wody .... zimnej/cieplejszej... ewentualnie z mydłem
Długopis to raczej powinien zejść bez trudu.. gorzej z flamastrami.

Zmywaczy np na acetonie bym nie próbował bo efekt może być w zależności od plastiku fatalny. Chyba, że na kucyku jest jakieś miejsce(pod kopytkami?), którego nie widać i na którym możesz sprawdzić zmywalność.

PS: a już myślałem, że chodzi o żywego Big Grin
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
Też myślałam, że chodzi o żywego. Długopis najlepiej czyści się spirytusem, ale rzeczywiście sprawdź najpierw na jakimś mało widocznym fragmencie.
Odpowiedz
oki dzięki Big Grin
znajdziesz mnie tu i tu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości