Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to jest uwarunkowane genetycznie że wielu Polaków za co się weźmie to spieprzy
Dokładnie chodzi o Pytamy, do niedawna było normalnie, dużo normalnych, ciekawych pytań, teraz zrobiło się istne wysypisko śmieci, totalny bałagan, setki idiotycznych pytań typu, jak często uprawiasz seks, srasz, lejesz, jesz, czy lubisz koty, psy, pająki, lamy, małpy, węże,i tym podobne stworzenia, szlag mnie trafia że aby znaleźć ciekawsze pytanie trzeba przekopywać tą stertę gówna, jak się nie poprawi to nie wytrzymam i całkowicie skasuję wszelkie ślady swojej bytności, amen
Odpowiedz
@to ja - nienormalnie jest od dawna - tylko już po prostu brakuje Ci już motywacji do bycia tam. Wchodź przez profile innych użytkowników aktywnych danego dnia - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Smile I apeluje o spokój - ja już się dawno przyzwyczaiłam i nie zwracam uwagi. Przymykam oko tylko dla ludzi z którymi mam dobry kontakt i których szanuję. Nie mam zamiaru się denerwować - ponieważ to nie ulegnie zmianie.
Odpowiedz
Jacy Polacy? W WP pracują ludzie bez honoru i grama godności (przynajmniej ci, z którymi miałem do czynienia) Wink
I nic nie skasujesz - ja już miesiąc czekam i będę się bić dalej o usunięci moich treści. Chyba, ze pozew zbiorowy przeciwko sukom skierujemy Wink
Odpowiedz
Ja tam zawsze znajduje jakies ciekawe pytania. A nawet jak są nieciekawe to i tak można odpowiedziec na nie w ciekawy sposób Wink.

Polacy śą znani z rzetelności raczej, przynajmniej jęśli chodzi o specjalistów wszelkiej masci. Więc..chyba nie jest tak źle.
Odpowiedz
ja tam zaglądam praktycznie tylko w wekendy bo wtedy jest w miarę normalnie....
Odpowiedz
Już dawno temu wypiąłem swoją dupę na Pytamy. Skasowałem konto i nawet tam nie zaglądam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości