Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pouczające fragmenty biblii
Co powiecie o bogu, w którego wierzą żydzi, chrześcijanie z Kościołem i papieżami na czele, oraz muzułmanie?

Oto fragmenty czwartej i piątej Ksiąg Mojżeszowych:

Gdy Pan, Bóg twój, wyprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości.” [5Ks.Mojż. 7,1-2]

„Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.” [4Ks.Mojż 31:17-18]

„wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza” [5Ks.Mojż 20:13]
Odpowiedz
Krwawy ... takich tekstów jest więcej.
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
No tak, jest tego trochę w Starym Testamencie. Tylko co w tym pouczającego (chyba, że jest to pouczające nt. starotestamentowego Boga)?
Odpowiedz
Wg mnie, są te cytaty z biblii bardzo pouczające, bo pokazują, jakiego diabła-szatana-demona żydzi, chrześcijanie z katolikami Kościoła i papieżami, i muzułmanie, obrali sobie za Najlepszego Boga-Ojca-Stwórcę Wszechrzeczy.

A przecież mogę dodać mnóstwo fragmentów ukazujących, jak ten demoniczny bóg nakazuje mordować myślące, odczuwające, niewinne, pragnące żyć, pożyteczne, harmonijne, pod każdym względem lepsze od ludzi stworzenia, na idiotyczno-diabelskie ofiary dla siebie.
Odpowiedz
I tego krwawego rzeźnika należy czcić i oddawać mu dozgonny hołd ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości