This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pouczające fragmenty biblii
Co powiecie o bogu, w którego wierzą żydzi, chrześcijanie z Kościołem i papieżami na czele, oraz muzułmanie?

Oto fragmenty czwartej i piątej Ksiąg Mojżeszowych:

Gdy Pan, Bóg twój, wyprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości.” [5Ks.Mojż. 7,1-2]

„Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.” [4Ks.Mojż 31:17-18]

„wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza” [5Ks.Mojż 20:13]
Odpowiedz
Krwawy ... takich tekstów jest więcej.
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
No tak, jest tego trochę w Starym Testamencie. Tylko co w tym pouczającego (chyba, że jest to pouczające nt. starotestamentowego Boga)?
Odpowiedz
Wg mnie, są te cytaty z biblii bardzo pouczające, bo pokazują, jakiego diabła-szatana-demona żydzi, chrześcijanie z katolikami Kościoła i papieżami, i muzułmanie, obrali sobie za Najlepszego Boga-Ojca-Stwórcę Wszechrzeczy.

A przecież mogę dodać mnóstwo fragmentów ukazujących, jak ten demoniczny bóg nakazuje mordować myślące, odczuwające, niewinne, pragnące żyć, pożyteczne, harmonijne, pod każdym względem lepsze od ludzi stworzenia, na idiotyczno-diabelskie ofiary dla siebie.
Odpowiedz
I tego krwawego rzeźnika należy czcić i oddawać mu dozgonny hołd ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości