Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego uważa się, że wyjazd na wczasy do Egiptu czy innej Turcji jest wiochą?
Co złego jest w tym, że człowiek wyjeżdża na wakacje akurat do któregoś z tych krajów? A może to żal pupę ściska i stąd te niepochlebne opinie?
Odpowiedz
Bo to wiocha. Może jeden promil ludzi robi tam coś ciekawego, a reszta smaży dupska na plażach w jakichś kurortach jak idioci, podczas gdy wszędzie na świecie plaże wyglądają identycznie. Co roku jeżdżę w takie głupie miejsca, bo mnie ojciec ciąga, i bardzo żałuję, że nie pójdzie po rozum do głowy, żeby zamiast tego syfu odwiedzić jakieś Mazury czy Bieszczady, które są po stokroć lepsze od każdego wyjazdu organizowanego przez biuro podróży (czyli te 99,99% wszystkich wyjazdów).
Nie mówię już o tym, ile to wszystko kosztuje --> co można zrobić zamiast tej bezwartościowej wegetacji.

PS Jeśli pojechałaś do Egiptu czy innej Turcji do niepopularnego regionu i zrobiłaś coś ciekawszego, niż reszta nowobogackiej hołoty, to "szacun".
Odpowiedz
Ja tam nie wiem, bo nigdy nie bylem tam. Myślę ,że to dosyć plytkie wakacje, bo nie zwiedza się nic tylko podziwia plażowiczki/wiczów i leni się ,lub też robi zakupy. Ja tam wolę polskie morze. Ewentualnie góry też lub jakąś Pragę. Za dużo komplikacji z egzotycznymi podróżami, jak dla mnie.
Odpowiedz
no bez przesady jeśli miałabym jechać do Egiptu to tylko i wyłącznie dla Piramid i .. przejażdżki na wielbłądzie Rolleyes

jeśli już egzotyka to stawiałabym jednak na Amerykę Południową i świątynie Majów i Azteków...

ale i tak polskie morze rządzi Big Grin
Odpowiedz
(02-18-2013, 11:02 AM)Motylem_Jestem napisał(a): no bez przesady jeśli miałabym jechać do Egiptu to tylko i wyłącznie dla Piramid i .. przejażdżki na wielbłądzie Rolleyes

ale i tak polskie morze rządzi Big Grin

No nie wiem czy byś tak chciała,wielbłądy śmierdzą i to naprawdę śmierdząBig Grin
Co do reszty jak najbardziej taaakBig Grin
Odpowiedz
w obecnej sytuacji do Egiptu to już chyba niewiele osób jeździ.
Odpowiedz
Moim zdaniem Egipt i Turcja są po prostu przereklamowane.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości