This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie? :D
@up
Bardzo możliwe, ze się dowie, chociaż... być może po ostatnich falach pytań nawet nie chce im się czytać kolejnych, w tym pytania o tym forum.
Odpowiedz
@up
Chyba tak właśnie było, ale czy przypadkiem nie zostało ono jeszcze potem użyte? Raz tam wszedłem, bo istniało nieaktywne jeszcze jakiś czas po założeniu i wyglądało, jakby co najmniej jakiś czas działania miało za sobą.
Odpowiedz
Jest ok.uzytkownicy sie rozkreca,pierwszy raz,zawsze jest trudny,Bedzie dobrze
Odpowiedz
jak tu wstawić klaszczącego ludzika??? BRAWO !! jak dla mnie bomba Smile
Odpowiedz
(12-30-2012, 12:09 PM)Motylem_Jestem napisał(a): jak tu wstawić klaszczącego ludzika??? BRAWO !! jak dla mnie bomba Smile

znajdziesz taką emotikonę i dasz mi to będzie Smile
Ubuntu - Linux for humans beings
Odpowiedz
jedyną jego zaletą jest to że nie może powstać coś gorszego od pytamy.pl
Odpowiedz
Wszedłem tutaj po raz pierwszy, nie mam jeszcze wyrobionego zdania. To chyba kwestia przyzwyczajeniaSmile
Odpowiedz
Music 
Ta strona nie jest jakaś wyjątkowa, bo przecież ... przecież widziałam więcej takich stron niż ta (na przykład, system wątków i postów jest taki sam, jak na innych forach)
Jednak, fakt, jest bardziej przejrzyście.!
Odpowiedz
@up: Bo to forum, czego się spodziewałaś? ;P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości