This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie? :D
No dobra, jajo próbuje coś naskrobać Smile

A więc, co myślicie o tym forum?
Jest inne, ale czy to znaczy, że złe? Może to kwestia przyzwyczajenia po prostu?
Odpowiedz
Na pewno bardziej przyjazne i przejrzyste, niż to z Gryfami i hybrydami. Trudno powiedzieć coś więcej. Zobaczymy jak i czy w ogóle się rozkręci.
Odpowiedz
będzie super.... Tylko trzeba grupę trzymającą władzę obsadzić Tongue
Odpowiedz
jeśli faktycznie uda się odizolować od tych bezsensownych pytań to ja będę tutaj się logowała. Nie wiem, jak kiedyś wyglądało tamto pytamy bo jestem "kotem", ale czasem aż się czytać tego nie chce...
nie przeszkadza mi inny układ... przynajmniej będzie przejrzyście...
a i tak jest opcja "zobacz ostatnie posty" itd.
Odpowiedz
To pytamy nie jest takie złe Wink
Odpowiedz
Mam pytanko: jak ustawić tutaj avatar?

Ok, już znalazłam Smile
Odpowiedz
Jest naprawdę ok. Myślę, że nawet jeśli na pytamy.pl się coś poprawi, to będzie mogło zostać jako miejsce omawiania pewnych spraw poza jurysdykcją administracji.
Odpowiedz
(12-29-2012, 09:47 PM)jajk000 napisał(a): No dobra, jajo próbuje coś naskrobać Smile

A więc, co myślicie o tym forum?
Jest inne, ale czy to znaczy, że złe? Może to kwestia przyzwyczajenia po prostu?

Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Poza tym zawsze można pewne rzeczy podrasować. Programistę mamy nie od parady.
Odpowiedz
(12-29-2012, 11:09 PM)nonie-bklast napisał(a): Ładnie ujęte VanillaBear poza jurysdykcją administracji. Myślę, że tego typu miejsce jest niezłym pomysłem na problemy Pytamy.pl

Kiedyś chyba coś podobnego już istniało, nieprawdaż?
Odpowiedz
(12-29-2012, 11:06 PM)VanillaBear napisał(a): Jest naprawdę ok. Myślę, że nawet jeśli na pytamy.pl się coś poprawi, to będzie mogło zostać jako miejsce omawiania pewnych spraw poza jurysdykcją administracji.

A administracja nie wie o tej "inicjatywie" ? Smile Pewnie sie dowie, bo to oficjalnie bylo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości