Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Czy telewizja 3D to
Ankieta jest zamknięta.
oszustwo i marketing
25.00%
1 25.00%
nie wiem, nie jestem pewien/a, mam jeszcze inne zdanie
25.00%
1 25.00%
to prawda, przecież widzę 3 wymiary w tv/kinie
50.00%
2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy uważacie, że telewizory 3d są rzeczywiście 3d czy to może marketing?
3d czy też jest to tylko marketingowe naciąganie nazwy?
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
Nie widzę w tym nic naciąganego, chyba że sam komfort używania ww. technologii na codzień.
Odpowiedz
Dla mnie w ogóle może ta technologia nie istnieć ,dostaję od oglądanie obrazów w trójwymiarze ,choroby lokomocyjnej(a właściwie nie od oglądania samego w sobie ,tylko od tych okularówSad)
Odpowiedz
ja lubię 3D
Ubuntu - Linux for humans beings
Odpowiedz
Sama chciałabym taki telewizor.. sprawdzałam efekt w sklepie i muszę stwierdzić, że daje radęSmile
Na razie czekamy aż jeszcze stanieją.. kino w domu..rewelkaSmile
Odpowiedz
Nie jest mi potrzebny 3D, pozostaję przy 'plaskatym' obrazie
Odpowiedz
Ja mam podobnie jak Adell, niezależnie czy są to okulary z kolorowymi filtrami(takie mam w domu) czy polaryzacyjne/migawkowe podłączane do TV.
Mój mózg "rzyga" nieprawidłowościami. Raz na jakiś czas mogę obejrzeć 1 film.

Dla mnie to nie jest 3D tylko złudzenie 3D. Projekcja 3D to takie coś, że jak wstanę i przejdę na prawo - to będę widział scenę od prawej strony Wink a nie to samo co z "na wprost" czy "z lewej" Smile
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
Mam telewizor 3d Samunga w domu i po pierwszej fascynacji , sporadycznie oglądam coś w 3d .
Nie jest to chwyt marketingowy , ale 3d na co dzień jest nudne .
Odpowiedz
3d jest dla mnie przy dłuższym oglądaniu zbyt męczące.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości