This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Czy telewizja 3D to
Ankieta jest zamknięta.
oszustwo i marketing
25.00%
1 25.00%
nie wiem, nie jestem pewien/a, mam jeszcze inne zdanie
25.00%
1 25.00%
to prawda, przecież widzę 3 wymiary w tv/kinie
50.00%
2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy uważacie, że telewizory 3d są rzeczywiście 3d czy to może marketing?
3d czy też jest to tylko marketingowe naciąganie nazwy?
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
Nie widzę w tym nic naciąganego, chyba że sam komfort używania ww. technologii na codzień.
Odpowiedz
Dla mnie w ogóle może ta technologia nie istnieć ,dostaję od oglądanie obrazów w trójwymiarze ,choroby lokomocyjnej(a właściwie nie od oglądania samego w sobie ,tylko od tych okularówSad)
Odpowiedz
ja lubię 3D
Ubuntu - Linux for humans beings
Odpowiedz
Sama chciałabym taki telewizor.. sprawdzałam efekt w sklepie i muszę stwierdzić, że daje radęSmile
Na razie czekamy aż jeszcze stanieją.. kino w domu..rewelkaSmile
Odpowiedz
Nie jest mi potrzebny 3D, pozostaję przy 'plaskatym' obrazie
Odpowiedz
Ja mam podobnie jak Adell, niezależnie czy są to okulary z kolorowymi filtrami(takie mam w domu) czy polaryzacyjne/migawkowe podłączane do TV.
Mój mózg "rzyga" nieprawidłowościami. Raz na jakiś czas mogę obejrzeć 1 film.

Dla mnie to nie jest 3D tylko złudzenie 3D. Projekcja 3D to takie coś, że jak wstanę i przejdę na prawo - to będę widział scenę od prawej strony Wink a nie to samo co z "na wprost" czy "z lewej" Smile
TAK dla otwartych formatów/wolnego oprogramowania. NIE dla monopolistów i żerujących na ludzkiej niewiedzy(m$,jabłko...) Nauka/Technologie/sport!!! Uwaga umysł ścisły, chodzi z "brzytwą Ockhama" - może pochlastać.
Odpowiedz
Mam telewizor 3d Samunga w domu i po pierwszej fascynacji , sporadycznie oglądam coś w 3d .
Nie jest to chwyt marketingowy , ale 3d na co dzień jest nudne .
Odpowiedz
3d jest dla mnie przy dłuższym oglądaniu zbyt męczące.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości