This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym Cie zaskoczylo to forum?
To ogólna zasada większość forów.
Odpowiedz
(12-30-2012, 08:43 PM)Muddy Waters napisał(a): Mnie rozwalil "smietnik" Big Grin
Twoja obecność ,a reszta to pikuś Smile
Odpowiedz
Czym zaskoczyło ?, przede wszystkim tym że powstało i istnieje w rzeczywistości
Odpowiedz
to ja jak widzisz dzialaSmile i to calkiem niezle Smile

Witaj adell, mam nadzieje ze bedziemy tu zyli we wzglednej zgodzie? Wink
Odpowiedz
To wszystko prawda, jak na jedna dobe istnienia tego forum, to chyba calkiem zadowalajacy rezultat.
Odpowiedz
(12-30-2012, 10:22 PM)Muddy Waters napisał(a): to ja jak widzisz dzialaSmile i to calkiem niezle Smile

Także mam taką nadzieję ,tyle ,że ja tu nie żyję,nawet emotki nie potrafię użyć http://pytamy.y0.pl/images/smilies/sad.gif,moze teraz się uda:/

(01-02-2013, 12:08 PM)adell napisał(a):
(12-30-2012, 10:22 PM)Muddy Waters napisał(a): to ja jak widzisz dzialaSmile i to calkiem niezle Smile

Także mam taką nadzieję ,tyle ,że ja tu nie żyję,nawet emotki nie potrafię użyć http://pytamy.y0.pl/images/smilies/sad.gif,moze teraz się uda:/

Jednak się nie udało:/
Odpowiedz
adell - co do emotek, to trzeba albo jak na gg używać np. dwukropka z nawiasem itd., albo przeciągnąć emotkę na pole tekstowe, i tak jak przy wstawianiu obrazków ująć w znaczniki [img][/img].
Podobno mają się pojawić nowe.
Odpowiedz
Ja właśnie już się naumiałam korzystać z tych emotek
[Obrazek: wink.gif]

tylko jak kopiuje się nicka ?
Odpowiedz
Zwyczajnie. Zaznaczasz i kopiujesz. Tutaj i tak nikt nie dostaje powiadomień, że ktoś go wymienił w swoim poście, więc nie ma potrzeby wstawiania nicków z odnośnikiem do profilu.

Drodzy użytkownicy,
bardzo proszę o nie cytowanie ostatniego posta (chyba, że chcecie zacytować tylko jego fragment). Jeśli cytat nie jest potrzebny, to najlepiej pisać w polu szybkiej odpowiedzi (na samym dole) klikając na "Odpowiedz" zamiast na "Odpisz". Można również przed wysłaniem odpowiedzi usunąć zbędny cytat lub jego część i kliknąć na "Podgląd".
Odpowiedz
Oki bawarka zrozumiałam Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości